Gurur Duyuyoruz

1954 yılında dondurma makineleri imalatı ile bu serüvene başlayan bugün servisleri hariç 2000 kişinin üzerinde çalışanı bulunan 850 satış noktası, 250 yi aşkın servisi bulunan 5 kıtada 146 ülkede faaliyet sürdüren bir firmanın bünyesinde barınmaktan gurur duyuyoruz.
Ugur yetkili servis hakkında
Biz Kimiz Uğur yetkili servis hakkında

Biz Kimiz

20 yıllık tecrübemiz ile Gebze, Çayırova, Darıca, Dilovası, Hereke. Körfez. Derince, İzmit, Kartepe, Başiskele, Gölcük, Karamürsel ve ulaşabildiğimiz her yere güler yüzlü hizmeti veren, çalışmalarında profesyonelliği ön planda tutan Uğur servisiyiz.

Hizmette Sınır Tanımıyoruz

Kendimize, yaptığımız işe, işçiliğimize, bilgi ve tecrübemize sonuna kadar güveniyor müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz.

İşçilik kalitesi

100%

Güler Yüzlü Hizmet

100%

Orjinal Yedek Parça

100%

Müşteri Memnuniyeti

100%

Müşterilerimiz Bizden Memnun

Değerli Uğur müşterileri. Sizler tarafından gönderilen bazı yorumları burada paylaşmaktan onur duyuyoruz.
Kaliteli güvenilir bir servis ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim teknisyenleri ve çalışanlar nazik ve kibar insanlar.
Sefa Gündüz Gogole Harita Yorumu
Yetkili Servis Müşterisi
Merhabalar, derin dondurucumdaki sorunumu gidermek için evime gelen personelleriniz gerçekten çok başarılı arkadaşlar. Tarafımdan teşekkürlerimi sunmanızı rica ederim.
Murat Toprak Teşekkür malili
Yetkili Servis Müşterisi
Sayın yetkili bugün soğutma cihazımdaki sorunun düzeltilmesi için gelen arkadaşlara güler yüzlü hizmetinden dolayı çok teşekkür ederim.
Ercan Güngör Whatsapp Mesajı
Yetkili Servis Müşterisi

Bizimle iletişime Geçin

Sizlerde kaliteli hizmeti, kusursuz müşteri memnuniyetini direk Uğur servisinden almak istemez misiniz. Bizimle iletişime geçin Uğur markalı cihazlarınızı güvensiz kişilere teslim etmeyin.
Hemen Arayın